SİTE TOPLAM HIT
226422
tıklama gerçekleşti
İZMİR TEMİZLİK ŞİRKETLERİ TOPLAM HIT
4718
tıklama gerçekleşti
İZMİR TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

TEL:  0 232 461 19 13
GSM:0 532 542 08 65


 İzmir Temizlik & ev, işyeri
,yazlık,temizliklerinde, ülkemizde sektöründeki çözümlerinde tartışmasız liderdir. Kullandığı teknoloji ve yetişmiş insan kaynakları sayesinde yaratmış olduğu çözümler ile hizmet vermiş olduğu müşterilerinin pazardaki rakiplerine göre çok daha iyi hizmeti daha uygun ve değişken maliyet hesabına dayalı olarak almasını sağlamayı başarmıştır.

Müşterilerine yatırım harcaması yaptırmadan, değişik sektörlerden müşterilerinin gereksinimlerini karşılayacak optimum çözümleri kendi insan kaynakları ve finansal olanakları ile gerçekleştirmektedir.

 

Hijyen Olmazsa Olmaz! larımız arasındadır

 

Birçok kuruluş için en önemli sorun olan hizmet ve bilginin kontrolü, ayrıca personel gereksinimleri için harcanan zaman ve finansal kaynak israfını ortadan kaldırmış ve müşterisine "Sadece İsteyin" diyebilecek bir yapıyı oluşturmayı başarmıştır.

Bizler İzmir Temizlik şirketi & okul temizlik, ekibi olarak, Müşterilerimize güvenilir, üstün kaliteli ve artı değeri olan hizmetler vermeye, rekabet güçlerini artırmaya, sosyal ve fiziksel çevreyi özenle korumaya, çalışanlarımızın ve bizle çalışanların gurur duyduğu bir şirket olmaya kararlıyız.

    

izmir Temizlik firma mız & fabrika temizliklerindede, modernleşen dünyanın ve insan profilinin taleplerini ve bir zorunluluk haline gelen yüksek tempolu çalışmalarından dolayı, vakit ayıramadığı günlük temizlik ve hijyen ihtiyaçlarını eğitimli personellerle karşılama ihtiyacına cevap vermek misyonuyla ortaya çıkmıştır.

Çalışma Prensibimiz; yüksek teknolojiyi insanın sağlık ve konforuna hizmet edecek bir şekilde konumlandırıp insan verimliliğini ve memnuniyetinin en üst seviyeye taşıma, insana hizmet ederken doğaya saygılı, kentli olma bilincini önemseyen bir yapıyı hedeflemektedir.

izmir Temizlikşirketleri & İlaçlama, müşteri değil; insan memnuniyetini hedeflemektedir. Dolayısıyla yaptığımız iş mükemmeliyet kavramı çerçevesi içersinde dengelendirilir.

Hizmet verirken, insana maksimum fayda sağlama hedef ve kararlılığındayız.

Müşterilerimiz bizi tercih ederek hem daha hijyenik bir ortama sahip olmuşlar, hem de personelimizin güler yüzüyle istedikleri mekanları güven ile teslim etmişlerdir, Bu nedenle büyümekte olan kuruluşumuz hedeflediği noktaya ilerlemektedir.

izmir Temizlik & İlaçlama ulaştığı bu noktada durmayarak başarılarına başarı katmaya devam edecektir. Siz değerli müşterilerimizin de onaylarıyla şirketimizi daha ileri zirvelere ulaştırmak için elimizden geleni yapmaktayız. Bizim için öncelikli olarak sizlerin memnuniyetidir.

 

 

Günümüzün teknolojik ve ekonomik gelişmelerine paralel olarak gelişen ve modernleşen binalar artık yaşantımızın ayrılamaz bir parçası olmuşlardır.

Mimari olarak gelişen ve metrajları oldukça artan binalar, temiz ve hijyenik ortam oluşturabilme zorluğunu da beraberinde getirmektedir. İZMİR Temizlik & İlaçlama, tüm müşterilerine sunmakta olduğu temizlik hizmeti ile bu zorlukların kesin çözümünü tek adreste sunmaktadır.

 
 
 
 
izmir temizlik şirketleri izmir temizlik firması izmir temizlik şirketleri