GÜMÜLDÜR TEMİZLİK

GÜMÜLDÜR TEMİZLİK

0 (532) 542 08 65
 Gümüldür temizlik. Firmamız sizlere %100 hijyen garantisini yılların vermiş olduğu tecrübe ve yüksek teknolojiye sahip ekipmanlarımız ile verebilmekteyiz. İlginiz ve güveniniz için şimdiden ekibimiz adına teşekkür ederiz...

 

Konutunuzdaki veya iş yerinizdeki imkanlarınız ile sağlayamayacağınız temizlik kalitesini yüksek teknolojiye sahip 170 derece buhar üreten buharlı müdahalelerimizle hem temizliyor hemde mikropları yok ediyoruz tüm bunları profesyonel ekibimiz ile biz sizlere sunmaktayız. Pisliğin olduğu her yerde kaliteli, hızlı, teknolojik ve güler yüzlü temizlik hizmeti verebilecek düzeyde olan firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

Gümüldür temizlik. firmamız 1997 yılından beri İzmir`in hemen hemen heryerinde Hertürlü temizlik faliyetlerini Siz değerli müşterilerimize selerden beridir en iyi şekilde sunmaktan gurur duymaktayız.Uzun yaşamın sırrı temizlikten geçer anlayışımızla İşimizdeki devamlılığı ve yıllanmışlığımızı yaptığımız her işi ilk günkü heycanımızla yapmaktayız. Bu yüzden 1997 den beri Hizmet vermekteyiz.

Bütün bu temizlik hizmetlerini gümüldür temizlik şirketi sizler için vermektedir.

 

 

GÜMÜLDÜR TEMİZLİK ŞİRKETİ

 

NAZIM KAHRAMAN

 

0 (532) 542 08 65

tel:  0 532 542 08 65
fax: 0 232 462 43 53  

TEMİZLİK HİZMETLERİ VERMETEYİZ,YAZLIKLARINIZ EVLERİNİZİ FİRMEMIZ TEMİZLESİN SİZ SEYREDİN
PROFESYONEL TEMİZLİK HİZMETLERİ SADECE GÜMÜLDÜR TEMİZLİK FİRMASI VERMEKTEDİR.